Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Strefa wolontariusza

Wolontariat może być świetnym wstępem do kariery zawodowej, oderwaniem od codzienności, sposobem na spełnienie swoich ambicji lub idealną odpowiedzią na potrzebę uczynienia czegoś bezinteresownego dla innych. Dla każdego z pewnością jest czymś innym, ale dla wielu wspólna jest droga do wolontariatu, a prowadzi ona przez Akcję 2 programu "Młodzież w działaniu".

W tym dziale znajdziecie wszystkie informacje niezbędne do tego, by uczynić pierwsze kroki w kierunku zostania wolontariuszem. Mimo że znajdziecie tu bardzo wiele przydatnych informacji, to wiedzy nigdy za dużo, dlatego zalecamy dodatkowo zapoznanie się z Przewodnikiem po programie "Młodzież w działaniu".

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu