Uwaga! Już 16 czerwca nastąpi zmiana adresu siedziby Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa


Strona, którą oglądasz jest statyczną, archiwalną wersją serwisu. Żadne elementy dynamiczne (np. wyszukiwarki) nie funkcjonują. (Zamknij komunikat)

Nowy program edukacyjny na lata 2014-2020

Od 1 stycznia 2014 roku program "Młodzież w działaniu" zostaje zastąpiony programem Erasmus+. Na poniższej stronie będą zamieszczane informacje jedynie dla beneficjentów programu, których projekty nie zostały jeszcze zakończone. Instytucje zainteresowane udziałem w nowym programie zapraszamy na: www.erasmusplus.org.pl.

Młodzież w Działaniu
Komisja Europejska Fundacja Rozwmoju Systemu Edukacji

Kontakt

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Narodowa Agencja Programu "Młodzież w działaniu" (2007-2013)

ul. Mokotowska 43, 00-551 Warszawa
tel.: 22 46 31 323, 22 46 31 000
faks: 22 46 31 025, 22 46 31 026
e-mail: mlodziez@mlodziez.org.pl

Biuro Narodowej Agencji mieści się na IV piętrze,
jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

 

Program "Młodzież w działaniu"
Zofia Ślęzakowska Zastępca dyrektora programu Erasmus+ Młodzież (dawniej "Młodzież w działaniu") 22 46-31-109
zslezakowska@frse.org.pl
Monika Augustyniak Biuro i sekretariat 22 46-31-102
maugustyniak@frse.org.pl
Ewa Kornacka Wymiany Młodzieży 22 46-31-409
ekornacka@frse.org.pl
Dominika Jagiełło Wymiany Młodzieży 22 46-31-431
djagiello@frse.org.pl
Wiesława Krasuska Wymiany Młodzieży 22 46-31-412
wkrasuska@frse.org.pl
Grzegorz Kucharyk Wymiany Młodzieży 22 46-31-413
gkucharyk@frse.org.pl
Mikołaj Różycki Inicjatywy Młodzieżowe 22 46-31-415
Magdalena Paszkowska Inicjatywy Młodzieżowe 22 46-31-416
Adam Kułanowski Inicjatywy Młodzieżowe 22 46-31-414
Agnieszka Bielska Wolontariat Europejski 22 46-31-423
abielska@frse.org.pl
Melania Miksiewicz Wolontariat Europejski 22 46-31-422
mmiksiewicz@frse.org.pl
Urszula Buchowicz Wolontariat Europejski 22 46-31-421
ubuchowicz@frse.org.pl
Aleksandra Kania Wolontariat Europejski 22 46-31-425
akania@frse.org.pl
Bożena Kiluk Szkolenie i tworzenie sieci 22 46-31-443
bkiluk@frse.org.pl
Karolina Suchecka Szkolenie i tworzenie sieci 22 46-31-432
ksuchecka@frse.org.pl
Magdalena Malinowska Pla Szkoleń i Współpracy (TCP) 22 46-31-441
mmalinowska@frse.org.pl
Rozliczenia finansowe
Małgorzata Sztarbała koordynator 22 46-31-134
mjarzyna@frse.org.pl
Katarzyna Kukla monitoring zwrotów, Inicjatywy Młodzieżowe 22 46-31-141
kkukla@frse.org.pl
Justyna Krześniak Wymiany Młodzieży, Młodzież w demokracji 22 46-31-135
jkrzesniak@frse.org.pl
Adam Wierzchowski Spotkania młodzieży i osób odpowiedzialnych za politykę młodzieżową 22 46-31-149
awierzchowski@frse.org.pl
Ewa Wójtowicz Szkolenie i Tworzenie Sieci, Plan Szkoleń i Współpracy 22 46-31-138
ewojtowicz@frse.org.pl
Inez Powierża Wolontariat Europejski 22 46-31-132
icisak@frse.org.pl

Kalendarz wydarzeń

Program Młodzież w Działaniu